Hapi Pożyczki – czy warto pożyczać w tej firmie?

Szukasz dodatkowej gotówki w Hapi Pożyczki? Opinie klientów są bardzo przychylne! Wysoka kwota pożyczki i długi okres spłaty to główne atuty marki. Sprawdź, czy warto pożyczać w tej firmie.

Marka Hapi Pożyczki jest prowadzona pod egidą firmy IPF (International Personal Finance), notowanej na giełdzie papierów wartościowych. Na rynek została wprowadzona w 2014 roku. Spółka matka udziela pożyczek na całym świecie, między innymi w Hiszpanii, Finlandii, Czechach, Austrii czy Meksyku. W Polsce w swoim portfelu ma Providenta, Loans4Players i Motokasę.

Kapitał zakładowy IPF Polska Sp. z o.o. wynosi blisko siedemnaście i pół miliona zł. To jedno z największych przedsiębiorstw pożyczkowych w Polsce. Pożyczka ratalna oraz usługi opieki zdrowotnej to oferta marki Hapi Pożyczki. Opinie klientów wskazują na to, że to bezpieczna i wartościowa firma. Należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i posługuje się Zasadami Dobrych Praktyk. Sprawdź, za co jeszcze klienci chwalą firmę!

Hapi Pożyczki - szczegóły oferty

Klient, który chce wziąć pożyczkę w Hapi Pożyczki, może wnioskować o kwotę od 800 zł do 25 000 zł. Tak za pierwszym, jak i każdym kolejnym razem. To jedna z najwyższych ofert dostępnych na rynku usług pozabankowych.

Pożyczka może być zaciągnięta na dowolny cel – nie musisz go podawać we wniosku, chociaż w samym formularzu składanym przez Internet, znajdziesz listę celów. Określenie celu ułatwia Hapi Pożyczki przygotowanie dla ciebie odpowiedniej oferty.

Minimalny okres kredytowania wynosi 3 miesiące. Oznacza to, że swoje zobowiązanie oddajesz w trzech równych ratach. Pożyczkodawca dopuszcza jednak o wiele dłuższy okres spłaty:  aż 4 lata, czyli 48 miesięcy.

Wakacje od pożyczki

Klient, który potrzebuje na jakiś czas zawiesić spłatę swojej pożyczki, może skorzystać z wakacji od pożyczki. W Hapi Pożyczki możesz przesunąć termin oddania pieniędzy nawet 4 razy, jednak pożyczkodawca stawia warunki: z „wakacji” może skorzystać tylko ten klient, który spłacił już minimum 3 raty pożyczki. Ilość przesunięć jest uzależniona od twojej umowy. Jeśli masz do spłacenia:

 1. od 7 rat do 11 rat – możesz przesunąć termin spłaty 1 raz;
 2. od 12 rat do 17 rat – możesz przesunąć termin spłaty 2 razy;
 3. od 18 rat do 23 rat – możesz przesunąć termin spłaty 3 razy;
 4. od 24 rat – możesz przesunąć termin spłaty 4 razy.

Koszty pożyczki w  Hapi Pożyczki

Szukając opinii o Hapi Pożyczki, warto sięgnąć po informacje na temat kosztów pożyczki. To jedna z tańszych pożyczek na rynku. Dlaczego?

Pierwszym argumentem jest promocyjna oferta „Pożyczka dla nowych klientów”, kierowana do osób, które nigdy wcześniej nie brały zobowiązania w Hapi Pożyczki. Klient, korzystający z promocji, może liczyć na pożyczkę gotówkową z oprocentowaniem stałym 0,00 %. Dla przykładu, pożyczając 1 000 zł na 3 miesiące oddasz w sumie 1 012,60 zł.

Drugi argument to jasne opłaty za pożyczkę. Klient wie za co płaci:

 • Prowizja: uzależniona od parametrów pożyczki; w jej skład wchodzi opłata przygotowawcza, która wynosi 25% całkowitej kwoty prowizji
 • Odsetki kapitałowe: 0%-10%
 • Odsetki karne za opóźnienie w spłacie: 14%
 • Wakacje od pożyczki: 0 zł

Zalety i wady pożyczki w Hapi Pożyczki

Opinie o tej marce wskazują na dobre podejście do klienta. Poniżej znajdziesz podsumowanie zalet i wad pożyczania w Hapi Pożyczki. W zestawieniu uwzględniliśmy najważniejsze elementy dotyczące oferty.

Zalety Hapi Pożyczki

 • Bardzo wysoka kwota pożyczki: sięga 25 000 zł
 • Długi okres spłaty: pożyczkę rozłożysz nawet na 48 miesięcy
 • Prosty proces pożyczkowy: do złożenia wniosku o pożyczkę potrzebujesz tylko dowodu osobistego; ofertę otrzymujesz w krótkim czasie.
 • Telefoniczne potwierdzenie twoich danych: konsultant zadzwoni do klienta, aby potwierdzić dane zawarte we wniosku, co oznacza, że klient nie musi nic więcej robić
 • Wypłata gotówki na rachunek bankowy lub w placówce Poczty Polskiej
 • Dostępność konsultantów: firma pracuje od poniedziałku do niedzieli, od rana do wieczora
 • Dodatkowe usługi: klient może wykupić pakiety usług zdrowotnych Hapizdrowie

Wady Hapi Pożyczki

 • Jeden sposób weryfikacji rachunku bankowego: tradycyjny przelew bankowy na 1 zł

Co o Hapi Pożyczki sądzą klienci?

Klienci, którzy korzystali z oferty są z niej zadowoleni. W rankingu Sowy Finansowej ocena wynosi 3.9 punktów w skali pięciopunktowej dla marki Hapi Pożyczki.

Opinie internautów pokazują, że to dobry pożyczkodawca. Jedna z osób napisała „Za Hapi można spełniać Hapi marzenia najbliższych! MOTOR dla męża na 50-tkę? Dlaczego nie?! Taki prezent od wyrozumiałej żony (((-; Szybka wygodna pożyczka ratalna online! Dla mnie na obecnym rynku najkorzystniejsza!! Polecam!!”. Takich opinii można znaleźć więcej.

Podsumowując, Hapi Pożyczki to marka godna zaufania. Klienci cenią ją za dostępną, wysoką ofertę pożyczkową, łatwy proces uzyskania pieniędzy, dostępność oraz niewielkie koszty uzyskania pożyczki. Na plus działa także stosowanie Zasad Dobrych Praktyk, czyli etyczne postępowanie wobec klientów. To, na co marka powinna zwrócić uwagę, to rozszerzenie możliwości weryfikacji konta bankowego.(nf)

Weź pożyczkę w Hapi Pożyczki

Twoja ocena

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o