kobieta szukająca pożyczki mobile

Mobilne pożyczki. Gdzie je dostaniesz?

Korzystanie z urządzeń mobilnych zrewolucjonizowało nasze życie oraz Internet. Mniejsze ekrany wielu ludziom zastępują laptopy czy komputery stacjonarne. Są zawsze pod ręką, proste w obsłudze i można przez nie załatwić niemal wszystko. Nawet pożyczkę.

Mobilne pożyczki są już standardem w branży pożyczek pozabankowych. Jeśli jakaś firma nie przystosowała swoich wniosków online do mniejszych rozdzielczości ekranu, straci wielu klientów.

Z pożyczek mobilnych korzystają nie tylko młode osoby, ale niemal każda grupa wiekowa. Z tego artykułu dowiesz się, jak wygląda proces wnioskowania oraz które firmy umożliwiają ci złożenie wniosku przez tablet czy smartfon.

Mobilne pożyczki - gdzie złożysz wniosek?

Praktycznie każdy pożyczkodawca umożliwia złożenie wniosku ze smartfona czy tableta. Poniżej znajdziesz opis oferty pięciu wytypowanych, zaufanych firm pożyczkowych, w których skorzystasz z takiej właśnie możliwości.

Smaretney - nowa marka francuskiego banku Oney, pojawiła się niedawno na naszym rynku. Co ciekawego ma klientom do zaferowania?

Dostępne kwoty: 1 000 zł - 60 000 zł
Długość pożyczki: od 12 do 60 miesięcy
Czy jest oferta pierwszej darmowej pożyczki: NIE
Wiek minimalny: 25 lat

Hapipożyczki - właścicielem tej marki jest Provident, znana i zaufana firma z najdłuższym w Polsce stażem. Jeśli chcesz pożyczyć tu pieniądze, sprawdź ofertę!

Dostępne kwoty: 800 zł - 25 000 zł
Długość pożyczki: od 3 do 48 miesięcy
Czy jest oferta pierwszej darmowej pożyczki: NIE
Wiek minimalny: 18 lat

Złóż wniosek w Hapi Pożyczki

Ferratum money - mobilność dla tego pożyczkodawcy jest punktem wyjścia. Firma zwraca szczególną uwagę na to jak klienci chcą pożyczać oraz ile. Czy oferta jest atrakcyjna?


Dostępne kwoty: 1 000 zł - 15 000 zł
Długość pożyczki: od 6 do 24 miesięcy
Czy jest oferta pierwszej darmowej pożyczki: NIE
Wiek minimalny: 21 lat

Złóż wniosek w Ferratum Money

LoanMe - uczciwość, przejrzystość, szacunek to wartości, jakimi kieruje się firma LoanMe. Oferta dla klientów kształtuje się jak poniżej.


Dostępne kwoty: 800 zł - 6 000 zł
Długość pożyczki: od 5 do 130 tygodni
Czy jest oferta pierwszej darmowej pożyczki: TAK
Wiek minimalny: 18 lat

SuperGrosz - marka dość rozpoznawalna na polskim rynku. Właścicielem jest AIQLABS Sp. z o.o., która w swoim portfelu ma także takie marki jak Finces, Kupuj Teraz oraz Super Rata. Co ma w ofercie?

Dostępne kwoty: 1 000 zł - 10 000 zł
Długość pożyczki: od 4 do 48 miesięcy
Czy jest oferta pierwszej darmowej pożyczki: NIE
Wiek minimalny: 21 lat

Złóż wniosek w Super Grosz

Mobilne pożyczki - jak o nie wnioskować?

Wnioskowanie o pożyczki przez smartfona czy tableta nie różni się niczym od wniosku składanego przez komputer stacjonarny czy laptop. Jak wygląda cały proces?

  1. Znajdź zaufanego pożyczkodawcę
  2. Wejdź na jego stronę internetową
  3. Wybierz swoją pożyczkę i przejdź do składania wniosku
  4. Uzupełniaj kolejne wymagane pola w formularzu. Pamiętaj, im więcej informacji podasz, tym szybcej twój wniosek zostanie zweryfikowany, a ty otrzymasz odpowiedź
  5. Przed wysłaniem wniosku sprawdź, czy nie popełniłeś gdzieś błędu. Skontroluj nie tylko poprawność informacji, ale także literówki czy podany numer telefonu kontaktowego
  6. Dokończ wysyłanie wniosku. Zazwyczaj będzie to przycisk z napisem WYŚLIJ

Podsumowanie

Jak widzisz, ofert mobilnych pożyczek na polskim rynku nie brakuje. Są powszechnie dostępne, ponieważ wielu klientów chce w ten sposób składać wniosek pożyczkowy. Taka forma jest szybka i wygodna oraz dostępna dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Pamiętaj, żeby pożyczać tylko u zaufanych, sprawdzonych pożyczkodawców. Dzięki temu twój wniosek będzie odpowiednio weryfikowany, a dane w nim zawarte bezpieczne.

Twoja ocena

4
Dodaj komentarz

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jude muker

PILNA OFERTA KREDYTOWA O NISKIEJ STOPIE ZAINTERESOWANIA MAJĄ ZASTOSOWANIE TERAZ.
Jesteśmy prawnym pożyczkodawcą oferującym pożyczki osobom potrzebującym pożyczek. Udzielamy pożyczek na inwestycje biznesowe, podatki, długi,
* Pożyczki samochodowe
*Pożyczka biznesowa
*Pożyczka osobista
* Pożyczka na rozszerzenie działalności
rachunki itp. Z oprocentowaniem 3%. Skontaktuj się z nimi już dziś. occeaniclendersplc@outlook.com napisz do nich lub WhatsApp na ten numer: +18552127002

Marcin

Polecam Szybką Gotówkę – pożyczkę się zaciąga z poziomu własnego smartfona dosłownie w ciągu 10-15 minut. Wniosek jest prosty i nie wymaga żadnych formalności.

angela gonzalez

Witam Pana / Pani Przedstawiam się, że to Mandame, Angela Gonzalez, w ofertach pożyczek między osobami indywidualnymi jest za dużo oszustwa. Ja odwiedziłem stronę ogłoszenia pożyczki między osobą poważną na całym świecie i znałem budzącego grozę pana, pana Iwaniuka Dariusza, który pomaga ludziom, udzielając im pożyczek i który udzielił mi pożyczka w wysokości 8 000, którą muszę spłacić w ciągu 4 lat z bardzo niskim odsetkiem od niego, 3% przez cały okres kredytowania i tam otrzymałem pieniądze bez protokołu. Potrzebujesz kredytu osobistego, bank odmawia udzielenia ci pożyczki, jesteś w dowolnym kraju na świecie, do którego możesz się zwrócić i będziesz… Czytaj więcej »

Agata

Ja zaciągam pożyczki w Szybkiej Gotówce z poziomu własnego smartfona – jest bardzo wygodnie i szybko. Kasa jest na koncie po 10 minutach od złożenia wniosku.