kobieta przy komputerze

Opinie o Kredyt OK

Ile pożyczysz w Kredyt OK? Minimalnie 400 zł, a maksymalnie 5 000 zł – i to nie tylko online. Kredyt OK oferuje pożyczki również stacjonarnie. Sprawdź, gdzie dostaniesz pieniądze oraz czym zaskakuje ten pożyczkodawca!

Capital Service S.A., firma założona w 1999 roku w Ostrołęce, jest właścicielem marki Kredyt OK. W całej Polsce pod szyldem Kredyt OK działa ponad 100 placówek. Oprócz punktów stacjonarnych, pożyczki i chwilówki możesz również wziąć online, a w szczególnych przypadkach także przez telefon.

Czy pożyczanie w Kredyt OK jest bezpieczne?

Marka Kredyt OK pojawiła się na polskim rynku pozabankowym aż 20 lat temu. Pożyczkodawca konsekwentnie budował wizerunek solidnej, wiarygodnej marki. Strategia zaowocowała. W 2015 roku Capital Service S.A. wyemitował dwuletnie, niezabezpieczone obligacje serii A. Obligacje zostały objęte przez Inwestorów na kwotę blisko 3 milionów złotych.

Właściciel Kredyt OK jest także członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce - Związku Pracodawców. Oznacza to, że spełnia standardy organizacji, która wyznacza zasady etyczne w relacjach z klientami i kontrahentami.

Doświadczenie włodarzy marki, prowadzenie biznesu zgodnie ze standardami KPF i strategia długofalowego rozwoju pokazują, że klienci mogą ufać tej marce. Pieniądze możesz tu pożyczać bez obaw.

Wady i zalety pożyczki w Kredyt OK

Abyś łatwiej mógł się poruszać w świecie finansów, zwłaszcza pożyczek pozabankowych, powinieneś wiedzieć, co pozytywnego dana firma ma do zaoferowania oraz mieć świadomość minusów proponowanych rozwiązań. Poniższa lista pomoże ci sformułować własną opinię o Kredyt OK. Zamieściliśmy na niej najważniejsze informacje po analizie oferty tego pożyczkodawcy i w odniesieniu do innych firm pożyczkowych.

Zalety pożyczki w Kredyt OK

 1. Czas – pożyczkodawca nie każe ci długo czekać na jego opinię; decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki dostajesz nawet po 15 minutach.
 2. Pożyczki online i offline – Kredyt OK udziela pożyczek zarówno kanałem internetowym, jak i tradycyjnym. Jeśli wolisz porozmawiać z konsultantem kredytowym przed podpisaniem umowy, możesz udać się do placówki firmy. Seniorzy mają także specjalną ofertę dopasowaną do swoich możliwości – umowę pożyczkową mogą zawrzeć w 100% przez telefon.
 3. Duża liczba oddziałów – około 100 placówek Kredyt OK jest zlokalizowanych w każdym z 16 województw. Znajdują się w centralnych punktach miast i dobrze spełniają swoją rolę.
 4. Szeroka oferta – ten pożyczkodawca wie, czego potrzebuje rynek. W ofercie ma zarówno niewielkie pożyczki na krótki termin, jak i wieloletnie kredyty.
 5. Atrakcyjna oferta szybkich pożyczek - szybkie pożyczki w KredytOK wyróżniają się stosunkowo niskim oprocentowaniem. Ich maksymalna wysokość wynosi 1500 zł, a jednorazowa spłata może zostać dokonana nawet po 40 dniach.
 6. Blog OK – czyli blog z treściami poradnikowymi; znajdziesz na nim artykuły omawiające finanse od różnych stron.
 7. Infolinia – ten kanał komunikacji jest dostępny dla klientów przez 6 dni w tygodniu; dzięki temu możesz szybko załatwić swoją sprawę.
 8. Program Polecaj i zarabiaj – 1000 zł, firma oferuje aż tyle za polecenie 5 klientów.
 9. Franczyza – firma oferuje także możliwość współpracy biznesowej dla przedsiębiorców.

Wady pożyczki w Kredyt OK

 1. Wysoki minimalny wiek pożyczkobiorcy – Kredyt OK udziela pożyczek osobom, które ukończyły 26 r.ż.
 2. Blog OK – blog firmowy jest jednocześnie plusem i minusem. Na minus blog zasłużył tym, że treści są rzadko aktualizowane.
 3. Brak chwilówek – kwota najniższej pożyczki zaczyna się od 400 zł, jednak minimalny termin spłaty to 3 miesiące; firma, która deklaruje bardzo szeroki wybór produktów finansowych, powinna zadbać o wprowadzenie także chwilówek do oferty.
 4. Brak możliwości zrobienia tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego – w przypadku osób, które chcą zaciągnąć pożyczkę przez Internet, jedynym sposobem weryfikacji konta bankowego jest usługa Kontomatik; oznacza to, że jeśli twojego banku nie ma na liście dla tej usługi, nie skorzystasz z pożyczki internetowej

Opinia o Kredyt OK

Kredyt OK to pożyczkodawca przyjazny klientom. Oferuje stosunkowo niskie koszty pożyczek, szybką weryfikację i wypłatę oraz bezproblemowy system wnioskowania. Co więcej, 20-letnia historia oraz otwartość na inwestorów dowodzą, że spółka to poważny gracz na rynku.

Pożyczkodawca ma o wiele więcej zalet, niż wad. Jeśli jednak o tych ostatnich mowa, w naszej opinii marka Kredyt OK powinna rozwinąć ofertę dla chwilówek oraz zadbać o możliwość zrobienia tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego.

W ogólnej ocenie stwierdzamy, że pożyczki w Kredyt OK zasługują na wysoką ocenę.

Twoja ocena

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o