polski banknot

Pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy. Gdzie ją znajdziesz?

1000 zł to często minimalna suma, jaką klient może pożyczyć w firmach pozabankowych udzielających pożyczek na raty. To powód, przez który spłatę takiego zobowiązania nie zawsze uda się rozłożyć na 12 miesięcy. Na szczęście są firmy, które dają taką możliwość.

Tu weźmiesz pożyczkę 1 000 zł na 12 miesięcy

 1. Supergrosz.pl

Firma udziela pożyczek na kwoty od 1 000 zł do 15 000 zł na maksymalnie 48 rat. O ten produkt finansowy może wnioskować osoba, która ma powyżej 21 lat i jest obywatelem RP. Koszty pożyczki 1 000 zł na 12 miesięcy w tej firmie wyglądają następująco:

 • prowizja: 549,96 zł
 • odsetki: 54,96 zł

Koszty pożyczki 1 000 zł na 12 miesięcy w Supergrosz wynoszą zatem 604,92 zł. Miesięczna rata to z kolei zobowiązanie rzędu 133,74 zł. Aby wnioskować o pożyczkę klient potrzebuje dowodu osobistego, konta bankowego i telefonu komórkowego.

 1. Takto Finanse

Firma pozwala na pożyczenie od 500 zł do 25 000 zł na maksymalnie 36 rat. O pożyczkę może ubiegać się każdy, kto jest w stanie potwierdzić swoje zatrudnienie lub wykazać stałe dochody i spełni pozostałe warunki pożyczkodawcy. Koszty pożyczki 1 000 zł na 12 miesięcy w Takto Finanse prezentują się następująco:

 • prowizja: 300 zł
 • opłata za udzielenie pożyczki: 250 zł
 • odsetki: 25 zł

Za pożyczkę o wskazanych parametrach klient będzie zatem musiał zapłacić 575 zł. Pożyczony kapitał, jak i należne koszty zwraca się w miesięcznych ratach sięgających kwoty 131 zł.Aby złożyć wniosek o pożyczkę, klient potrzebuje dowodu osobistego, konta bankowego, e-maila i telefonu komórkowego.

 1. Efino.pl

Przez efino.pl klient może wnioskować o kwoty 1 000 zł do 10 000 zł na maksymalnie 24 raty. Z pożyczki skorzysta każdy, kto ma ukończone 21 lat i potrafi wykazać swoje regularne dochody oraz ma stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Koszty pożyczki 1 000 zł na 12 miesięcy wyglądają tutaj następująco:

 • prowizja: 544 zł,
 • odsetki: 54,79 zł,

Razem daje to 599 zł. Wysokość raty wynosi natomiast 133 zł. Do złożenia wniosku klient potrzebuje dowodu osobistego, konta bankowego, e-maila i telefonu komórkowego.

 1. Hapipozyczki.pl

Hapipozyczki.pl dają możliwość pożyczenia od 800 zł do 15 000 zł na maksymalnie 36 rat. Spłata pierwszej raty może być odłożona w czasie na dwa miesiące. Wysokość raty to około 87,50 zł; pożyczkodawca nie podaje innych kosztów w kalkulatorze pożyczek na swojej stronie.

 1. Profi Credit.pl

Pożyczkodawca umożliwia wzięcie pożyczki w kwocie od 1 000 zł do 25 000 zł. Okres spłaty do 6 do 36 miesięcy. Pożyczkodawca nie podaje kalkulatora pożyczek, co uniemożliwia dokładne poznanie oferty, jednak zachęca ratą od 75 zł.

Pożyczka 1 000 zł na 12 miesięcy – ile kosztuje?

Na podstawie przykładu TakTo Finanse, analizujemy, ile kosztuje pożyczka 1 000 zł na 12 miesięcy. Pod uwagę należy wziąć wszystkie parametry wymagane do policzenia kosztów pożyczki. A są to: prowizja, odsetki, opłata za udzielenie pożyczki.

Koszt pożyczki w TakTo Finanse kształtuje się następująco:

 • Wysokość raty: 131 zł
 • Prowizja: 300 zł
 • Opłata za udzielenie pożyczki: 250 zł
 • Odsetki: 25 zł
 • Razem: 1575 zł

Zawsze warto szukać informacji o wszystkich kosztach, jakie pożyczkodawca narzuca z tytułu udzielenia pożyczki.

Pożyczka 1 000 zł na 12 miesięcy – jak ją wziąć?

Niezależnie od kwoty, o jaką klient wnioskuje, za każdym razem proces udzielania pierwszej pożyczki wygląda podobnie.

 1. Wybór odpowiedniej kwoty
 2. Wypełnienie wniosku online, w placówce, czy telefonicznie
 3. Weryfikacja tożsamości i rachunku bankowego
 4. Zapoznanie się z umową pożyczkową oraz kosztami zawartymi w formularzu informacyjnym
 5. Podpisanie umowy, odbiór pożyczki

Jeśli któryś z kroków jest niemożliwy do wykonania, pożyczkodawca zazwyczaj nie będzie mieć podstaw i wystarczających informacji o kliencie. Tym samym rozpatrzenie wniosku nie będzie możliwe.

Pożyczka na 1 000 zł na 12 miesięcy - czy to się opłaca?

Spłata pożyczki w wysokości około 1000 zł może być dla klienta problematyczna, dlatego warto zastanowić się nad opcją rozłożenia pożyczki na małe, nieinwazyjne dla budżetu domowego raty. Ratalna spłata kwoty 1000 zł wiąże się jednak z większymi opłatami za udzielenie takiej pożyczki. Pożyczkodawcy doliczają odsetki, prowizje czy inne opłaty. W perspektywie 12 miesięcy koszty mogą przekroczyć połowę wartości pożyczki.

Przed podjęciem decyzji warto przemyśleć zatem wszystkie za i przeciw.(nf)

Pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy. Gdzie ją znajdziesz?
5 (100%) 1 głosów

4
Dodaj komentarz

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Max A Bent

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy też potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz konsolidacji pożyczki lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie Twoje problemy finansowe stały się przeszłością. Skontaktuj się z nami przez e-mail:

oceanfmortgages@gmail.com
oceanfmortgages@gmail.com

To są hipoteki Ocean Finance. Oferujemy pożyczki osobom zainteresowanym rozsądną stopą procentową w wysokości 2%. Zakres waha się od 5 000,00 $ do maksymalnie 100 000 000,00 $.

Mr James Carver

Poszukujesz pożyczki konsolidacyjnej, pożyczki niezabezpieczonej, pożyczki biznesowej, pożyczki hipotecznej, pożyczki na samochód, pożyczki studenckiej, pożyczki osobistej, kapitału podwyższonego ryzyka, pożyczki bitcoin itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą i udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym o niskim i rozsądnym oprocentowaniu wynoszącym 3%. E-mail na adres: happinessloaninvestment@yahoo.com

Susan Benson

Witajcie, proszę państwa, czy pilnie potrzebujecie pożyczki osobistej, pożyczki komercyjnej lub pożyczki na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki na inny cel? Jeśli tak, doradzę skontaktowanie się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} lub {WhatsApp: +447903159998}. Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy specjalistycznej. Powód, dla którego powinieneś skontaktować się z Sunshine Financial Group; – Możesz ubiegać się o pożyczkę w… Czytaj więcej »

William Harris

Sehr geehrter gültiger Antragsteller Ich bin Herr WILLIAM HARRIS aus der Schweiz, TD FINANCE TRUST LOAN INVESTMENT. Ich bin ein aufrichtiger und lizenzierter privater Kreditgeber, der von der BUNDESREGIERUNG anerkannt ist. Ich vertreibe internationale und lokale Kredite in alle Länder der Welt. Ich gebe Kredite von $ 1.000 bis $ 100.000.000 Dollar, Euro und Pfund, etc. sind jetzt für Unternehmen, Firmen, Haus-, Reise-und Studenten-Darlehen zur Verfügung. Beantragen Sie noch heute einen Kredit. TD FINANCE TRUST LOAN INVESTMENT bietet ein schwimmendes Darlehen, seine einfache und schnelle Abwicklung zu 3% Zinssatz ohne Sicherheiten. (Nur Identifikation) Für weitere Informationen kontaktieren Sie die folgende… Czytaj więcej »