banknoty 200 zł

Pożyczka na raty bez BIK. Najlepsze oferty

Czy na rynku pozabankowym istnieją oferty pożyczek bez sprawdzania BIK? Tak! Sprawdziliśmy, jakie warunki firmy stawiają pożyczkobiorcą i przygotowaliśmy listę najlepszych ofert.

Lista pożyczkodawców oferujących możliwość zaciągnięcia pożyczki bez BIK nie jest długa. Biuro Informacji Kredytowej to bowiem sprawdzone źródło informacji gospodarczych, tak ważne przy ocenie zdolności i wiarygodności kredytowej.

Firmy pozabankowe chętnie sięgają do tego rejestru również dlatego, że to baza z ogromną ilością rekordów. Jest aktualizowana dwa razy w tygodniu, a dostęp do bieżących informacji może przecież zaważyć na decyzji o pożyczce.

Co zatem możesz zrobić, jeśli BIK odnotował negatywne wpisy o tobie?

Pożyczka na raty bez BIK

Na pewno spotkałeś się już z pożyczką bez BIK. To alternatywa dla pożyczek, których warunkiem jest zgoda na weryfikację w BIK-u.

Jeśli masz negatywny wpis w tym rejestrze, warto, żebyś rozejrzał się za taką pożyczką na raty.

Ale czy wiesz, na czym właściwie polega oferta?

Pożyczkodawcy w procesie weryfikacji wniosku pożyczkowego oceniają, na ile mogą zaufać danemu klientowi i pożyczyć mu pieniądze.

Bazy gospodarcze są wartościowym źródłem informacji podczas dokonywania takiej oceny. Dlaczego? Ponieważ określają, jak zachowujesz się w stosunku do swoich zobowiązań finansowych.

Co firma pożyczkowa znajdzie w bazie gospodarczej? Informacje m.in. o tym, czy:

 • posiadasz aktywne zobowiązania finansowe,
 • regulujesz je na czas,
 • lub czy miałeś w przeszłości inne zobowiązania finansowe, których nie płaciłeś na czas.

Nie z BIK, ale z BIG - inne rejestry dłużników

Każdy pożyczkodawca ma obowiązek weryfikacji wniosku pożyczkowego. Jeśli nie sprawdza w BIK, sprawdza w innej bazie informacji gospodarczej (BIG)!

Inne bazy gospodarcze:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.
 • KBIG Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • KRD Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • KIDT Krajowa Informacja Długów Telekomunikacyjnych Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

BIG-i to prywatne podmioty gospodarcze, które działają w oparciu o Ustawę z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

Na listę dłużników mogą trafić zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa. Zgłoszenia może dokonać praktycznie każdy wierzyciel.

Za co dłużnik może otrzymać zgłoszenie do BIG-u? Lista jest długa, a na jej czele są takie powody:

 • nieopłacone raty pożyczki,
 • zaległe mandaty,
 • alimenty,
 • opóźnienia w płaceniu rachunków.

Wierzyciel sam decyduje, czy chce zgłosić dłużnika do jednego, czy wielu BIG-ów.

Pożyczka na raty bez BIK - gdzie szukać?

Znaleźliśmy cztery atrakcyjne oferty pożyczkowe, spełniające twoje wymagania.

Rapida Money - do 25 000 zł na maksymalnie 48 miesięcy. Rapida Money oferuje szybką weryfikację i przelew na konto.

Weź pożyczkę

Tani Kredyt - kwota pierwszej pożyczki sięga 3 100 zł na 62 dni. Gdy zbudujesz wiarygodność u tego pożyczkodawcy, możesz liczyć na 7 000 zł na 30 dni.

Weź pożyczkę

Smart Pożyczka - to oferta na maksymalną kwotę do 7 000 zł na 30 dni i możliwością refinansowania pożyczki.

Weź pożyczkę

Pożyczka Plus - w Pożyczce Plus skorzystasz z kwoty do 10 000 zł na okres do 45 dni.

Weź pożyczkę

Podsumowanie

Jak widzisz, jeśli trafiłeś do rejestru BIK z negatywnym wpisem, wciąż masz możliwość pożyczenia pieniędzy.

Pamiętaj jednak, żeby brać pożyczki tylko w sprawdzonych firmach. Przed podpisaniem umowy zweryfikuj, co zawierają dokumenty pożyczkowe oraz upewnij się, że pożyczkodawca nie nałoży na ciebie dodatkowych, niespodziewanych opłat.

Twoja ocena
Katarzyna Gaweł

3
Dodaj komentarz

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bruce Davids

Witam wszystkich, czy obecnie znajdujecie się w poważnym kryzysie finansowym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy Bank odrzucił cię i chcesz pożyczki, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby? – Nie ma problemu. Bez względu na sytuację finansową. Możemy zaoferować kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, kredyty prywatne i kredyty wyłącznie na cele edukacyjne.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz. Pytania / wsparcie? – E-mail (ferratum.loans@gmail.com) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin. Możemy pomóc Ci w pożyczce w wysokości od 5000 do 200 milionów USD w celu rozwiązania problemów finansowych przy bardzo niskim 3% oprocentowaniu na okres od 1 do… Czytaj więcej »

STEVE KNIGHT

Witam Panie i Panowie. Witamy w NoviCap Financial Service Provider. Czy pilnie potrzebujesz przełomu finansowego? Potrzebujesz pożyczki z różnych powodów? NoviCap oferuje elastyczne opcje pożyczek dostosowane do twoich potrzeb. NoviCap oferuje różnorodne opcje pożyczek wszystkim potrzebującym pomocy finansowej o niskich stopach procentowych 3%, niezależnie od tego, czy jest to pożyczka biznesowa, pożyczka osobista czy pożyczka na rachunki medyczne, zaliczka na wypłatę, finansowanie sprzętu, pożyczka hipoteczna itp. Usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki NoviCap, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapserviceprovider@gmail.com || lub Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819 O NOVICAP NoviCap, założona… Czytaj więcej »

Claudia Klein

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże… Czytaj więcej »