tłum ludzi na plaży

Pożyczka na wakacje. Gdzie szybko pożyczysz pieniądze?

Dwa tygodnie leżenia na plaży, aktywnego chodzenia po górach, pływania łódkami po jeziorach czy zwiedzania zamków – wakacyjny wypoczynek może przybierać najróżniejsze formy.

W ciągu roku zazwyczaj nie ma czasu, ani pieniędzy, żeby wziąć urlop, dlatego z taką niecierpliwością czekamy na sezon wakacyjny. A jeśli już o pieniądzach mowa – czy wiesz gdzie szybko pożyczysz pieniądze na wyjazd?

Jak podaje Polska Izba Turystyki średni koszt wyjazdu za granicę w sezonie urlopowym na jedną osobę w 2017 roku miał wynosić 2355 zł. Wysoka cena może być podyktowana tym, że jadąc na wakacje, pieniądze wydawane są nie tylko na nocleg czy wyżywienie.

Na co zatem wydajemy pieniądze na wakacjach? Lista z przykładami może być bardzo długa:

  • ubezpieczenie,
  • pamiątki,
  • kulinaria,
  • bilety wstępu,
  • dojazdy,
  • lekarstwa,
  • nieprzewidziane wydatki itp.

Pożyczka na wakacje. Tu ją zajdziesz!kobieta na wakacjach

Chcesz wypocząć, ale potrzebujesz pieniędzy? Skorzystaj z pożyczki na wakacje. Przygotowaliśmy dla ciebie listę pięciu pożyczkodawców, którzy mogą zaoferować ci pieniądze na dogodnych warunkach.

  1. Extraportfel – pierwsza pożyczka do 3000 zł na 45 dni za 0 zł. W dwóch słowach: atrakcyjna oferta. Wniosek wypełniany przez internet, szybka decyzja i automatyczna wpłata pieniędzy na konto – prościej być już nie może! Maksymalny czas oczekiwania na pożyczkę wynosi 2 dni robocze. Właścicielem extraportfel.pl jest Creamfinance, który w portfolio posiada także markę LendOn czy Retino.

2. Vivuspożyczka na wakacje przez internet lub telefon z bonusem! Vivus.pl do każdej udzielonej pożyczki dodaje bon o wartości 300 zł do wykorzystania na fly.pl. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 3000 zł na 30 dni za 0 zł.

3. Smart pożyczka – pożyczkodawca przygotował wakacyjną promocję pod nazwą „Walizki z kasą”. Udzielając odpowiedzi na jedno pytanie, możesz wygrać nawet 5000 zł! A to wszystko, korzystając z pierwszej promocyjnej pożyczki do 3000 zł na 30 dni za 0 zł – tak, tak – promocje łączą się ze sobą.

4. NetCredit – pierwsze 3000 zł na okres do 30 dni za 0 zł. Forma internetowej pożyczki jak w poprzednim punkcie, z tą różnicą, że okres spłaty jest krótszy o 15 dni. Marka została wyróżniona nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi 2018.

5. Kuki – 3000 zł na 30 dni za 1400 zł. Nieco droższa pozycja, również ma wiele zalet. Internetowa forma wniosku jest prosta do uzupełnienia, a pieniądze mają znaleźć się na koncie nawet w 15 minut. Pożyczkodawca dostarcza także informacji o tym, w jakich godzinach banki księgują przelewy przychodzące i wychodzące.

Wakacyjna pożyczka. Jak wybrać ją dobrze?

Jakie kryteria powinna spełniać pożyczka na wakacje? Zróbmy przegląd podstawowych parametrów.

Po pierwsze: niska cena. Pożyczka na wakacje nie powinna cię wiele kosztować. W najlepszym scenariuszu powinieneś ją otrzymać za darmo. Szukaj promocji, które zaoferują ci możliwość bezkosztowego pożyczenia pieniędzy lub porównaj oferty i wybierz tę, która jest najatrakcyjniejsza.

Po drugie: długi okres spłaty. Po co ci chwilówka, którą musisz spłacić jeszcze przed końcem wakacji? Okres spłaty pożyczki jest ważny – pozwala odpocząć zarówno tobie, jak i twojemu portfelowi. Szukając odpowiedniej oferty sprawdzaj, na jaki okres pożyczkobiorca udziela ci świadczenia. Im dłużej, tym lepiej!

Po trzecie: dopasowana kwota pożyczki - do twojego wakacyjnego budżetu, oczywiście. Starając się o pożyczkę uwzględnij, że wakacje nie zawsze idą po naszej myśli i być może warto ze sobą zabrać nadwyżkę pieniędzy na wypadek jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia.

Następnie: szybki czas wypłaty gotówki. Warto, żebyś dokładnie wczytał się w ofertę pożyczkodawcy i upewnił się, że pieniądze dostaniesz na czas, czyli przed swoim urlopem.

Na koniec: wygoda w procesie wnioskowania o pożyczkę. Jeśli masz pożyczać – rób to na swoich warunkach! Masz czas tylko o 3 nad ranem, żeby wypełnić wniosek pożyczkowy? Skorzystaj z usług przez internet. Nie chcesz wysyłać żadnego wniosku? Znajdź pożyczkodawcę, który wypełni wniosek za ciebie – na przykład przez telefon. Ofert jest wiele, na pewno wybierzesz więc coś, co ci pasuje.

Pożyczka na wakacje po twojemu!

Oferty pożyczek przygotowaliśmy tak, aby spełniały podstawowe kryteria. Porównuj je według własnego uznania i potrzeb i… baw się dobrze na wakacjach!(nf)

Twoja ocena

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o