polskie banknoty 100 zł

Pożyczka po fińsku. Co to takiego?

Wysoki limit pożyczkowy i wypłaty w dowolnym momencie - oto pożyczka po fińsku, nowoczesny produkt dostępny dla klientów rynku pozabankowego. Wyjaśniamy, jak działa to rozwiązanie oraz sprawdzamy jego plusy i minusy.

Pożyczka po fińsku to oferta wywodząca się z Finlandii, przygotowana przez Mash Group Oiy. Firma znalazła klientów w wielu europejskich krajach, w tym także w Polsce, wprowadzając produkt na nasz rynek przez markę Euroloan.

Pożyczka działa na zasadzie określonej indywidualnie linii pożyczkowej, sięgającej kilku-kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pożyczkobiorca korzysta z pieniędzy w dowolnym momencie;  ma ogromną swobodę w gospodarowaniu środkami i może je wydawać na dowolny cel.

To, co wyróżnia produkt, to niskie koszty - jeśli nie korzystasz z pieniędzy, nie płacisz za pożyczkę.

Pożyczka po fińsku - gdzie ją dostaniesz?

Najpopularniejszymi pożyczkodawcami są Euroloan i Banknot.pl. Pokrótce omówimy zasady przyznawania i cechy oferowanych produktów.

Euroloan

  • Pierwsza firma oferuje klientom limity odnawialne od 300 zł do 40 000 zł.
  • W zależności od pożyczanej kwoty możesz oddać pieniądze w czasie 5, 12, 18, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy.
  • Szacowany koszt pożyczki 40 000 zł na 60 miesięcy to 22 134 złote.

Jakie są zasady udzielania pożyczki po fińsku w Euroloan?

Aby otrzymać pożyczkę w Euroloan, wystarczy złożyć wniosek przez stronę internetową i założyć konto w serwisie pożyczkodawcy.

Jeśli twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, w pierwszej kolejności ustalisz datę pierwszej spłaty i dokonasz pierwszej wypłaty (za pierwszym razem będzie to maksymalnie 50% przyznanego limitu). Na adres zameldowania otrzymasz list z kodem aktywacyjnym, dzięki któremu odblokujesz SMS-owo pozostałą część limitu.

Z oferty Euroloan skorzystają osoby zatrudnione, w wieku 18-70 lat, które mają dobrą historię kredytową i nie odnotowano o nich negatywnych wpisów w bazach gospodarczych.

Proces przyznania pożyczki jest szybki - dostęp do dodatkowych środków otrzymasz nawet w ciągu 15 minut. Wypłat dokonujesz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie.

Co więcej, możesz wielokrotnie korzystać ze środków w ramach przyznanego limitu bez konieczności ponownego wnioskowania o pożyczkę. Po spłacie minimalnej wymaganej kwoty Twój limit jest odnawiany.

Banknot.pl

  • Ta firma oferuje kwoty od 500 zł do 5 000 zł.
  • Okres trwania umowy wynosi 4 miesiące.
  • Szacowany koszt pożyczki 5 000 zł na 4 miesiące to 1 142,30 zł.

W trakcie obowiązywania umowy przyznana kwota może być podwyższana, pod warunkiem, że  terminowo spłacasz swoje zobowiązania.

Każda spłata kapitału zmniejszy twoje zadłużenie i jednocześnie powiększy limit dostępnych środków. Masz stały dostęp do pieniędzy, a płacisz tylko za te dni, w których faktycznie używasz pożyczki.

Jakie są zasady udzielania pożyczki po fińsku w Banknot.pl?

Aby skorzystać z oferty, musisz wypełnić i wysłać wniosek przez stronę pożyczkodawcy. Jeśli twój wniosek zostanie zaakceptowany, zostaniesz poproszony o zaakceptowanie przyznanego limitu pożyczkowego (zaakceptowanie oferty). Zlecisz w ten sposób przelanie pieniędzy na twoje konto bankowe.

Warunki, jakie stawia pożyczkodawca:

  • 18-70 lat
  • Miejsce stałego zameldowania na terenie Polski oraz polskie obywatelstwo
  • Osobisty rachunek bankowy
  • Brak zaległości w bazach danych Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej

Pożyczka po fińsku - wady i zalety

Komfortowy i stały dostęp do gotówki, odnawialny limit pożyczkowy, niskie koszty pożyczki (płacisz tylko za faktycznie wykorzystane pieniądze, nie za cały limit) i swoboda w wybraniu terminu spłaty (dotyczy oferty Euroloan) - oto główne zalety pożyczki po fińsku.

Z kolei wady to możliwość uzależnienia swojego budżetu domowego od dodatkowych pieniędzy przyznanych w ramach limitu, ograniczenie jedynie limitem przy wypłatach oraz ograniczenie pierwszej wypłaty do 50% limitu (w przypadku oferty Euroloan).

Podsumowanie

Pożyczka po fińsku to inaczej odnawialny limit pożyczkowy. Ofertę cechuje stały dostęp do pieniędzy, niskie koszty i duża swoboda w gospodarowaniu środkami. Z takiej formy pożyczki skorzystasz w Euroloan i Banknot.pl.

Twoja ocena

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pożyczka z ANNA CHROMA

Pozdrowienia najznakomitsze
Za wszystkie potrzeby pomocy lub potrzebujesz kredytu
Skontaktuj się tylko z ANNA CHROMA
I nie będziesz zawiedziony.
Z tym wspaniałym człowiekiem ANNA CHROMA
Otrzymałem kwotę 90 000 zł kredytu
Nazywam się KRYSTYNA FORMA
Jest człowiekiem serca, który zawsze szanuje swoje zobowiązania.
On jest człowiekiem swojego słowa
I bardzo dziękuję Bogu
Aby postawić go na mojej drodze. Zawsze będę mu dziękować za wszystko.
Zawsze będę mu wdzięczny.
Więcej informacji
Skontaktuj się przez e-mail pod adresem:
krystynaforma1985@gmail.com
Lub skontaktuj się z pożyczkodawcą, aby uzyskać więcej informacji
annachroma1949@gmail.com
Jeśli nie potrzebujesz kredytu
Możesz poinformować swoje rodziny, swoich braci, przyjaciół.
dziękuję

Linda Mark

HVORDAN JEG HAR MITT LÅN FRA DETTE STORE VIRKSOMHED Hej mine kære mennesker, jeg er Linda McDonald, der i øjeblikket bor i Austin Texas, USA. Jeg er enke i øjeblikket med tre børn, og jeg sad fast i en økonomisk situation i april 2018, og jeg var nødt til at refinansiere og betale mine regninger. Jeg forsøgte at søge lån fra forskellige lånefirmaer både private og erhvervsdrivende, men aldrig med succes, og de fleste banker afviste min kredit, vær ikke fuldt bytte for de herre, der kalder dem selvpengelåner, de er alle svindel, alt hvad de ønsker er din penge,… Czytaj więcej »