Pożyczka w domu klienta – kto jej udziela?

Jeszcze niedawno klient musiał sam pofatygować się po pożyczkę. Dzisiaj to pieniądze wędrują do niego - o ile wybierze ofertę firmy pozabankowej z opcją dostawy gotówki do domu. Sprawdźmy jak w praktyce wygląda ta usługa i które instytucje pożyczkowe pozwolą nam z niej skorzystać.

Rynek pożyczek pozabankowych udzielanych online cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Na fakt ten niewątpliwie wpływa szybkość działania tego typu instytucji oraz ograniczenie wymaganych formalności do minimum. W przypadku internetowych pożyczek wystarczy zwykle wypełnić krótki wniosek i potwierdzić swoją tożsamość za pomocą przelewu bankowego. Dokumenty potwierdzające zatrudnienie czy inne zaświadczenia wymagane są natomiast w szczególnych przypadkach.

Decyzja pożyczkodawcy w sprawie przyznania pożyczki zapada najczęściej już po kilku minutach. Jeśli jest ona pozytywna, następuje wypłata gotówki na konto klienta. Przelew bankowy jest bowiem najszybszym sposobem przekazania pieniędzy z pożyczki do dyspozycji pożyczkobiorcy.

Mimo korzyści płynących z takiego rozwiązania, nie wszyscy klienci firm pozabankowych chcą, aby pożyczone przez nich pieniądze przechodziły przez konta bankowe. Z tego względu pożyczkodawcy postanowili uruchomić inne metody wypłaty środków - tak, aby każdy z pożyczkobiorców mógł odebrać przyznane pieniądze w dogodny dla siebie sposób.

Jak działa pożyczka w domu klienta?

Jednym z rozwiązań stosowanych przez instytucje pożyczkowe jest opcja dostarczenia pożyczki bezpośrednio na adres klienta. Po wcześniejszym ustaleniach telefonicznych z konsultantem danej firmy, przedstawiciel pożyczkodawcy udaje się do pod wskazany adres z gotówką w odpowiedniej kwocie. Podczas wizyty następuje często także podpisanie wszystkich wymaganych przy pożyczce dokumentów.

Dodatkowo, może również zostać ustalony plan spłaty rat oraz forma zwrotu zobowiązania. W kwestii spłaty pożyczkobiorca może także wybrać opcję odbioru raty przez przedstawiciela firmy. Jeśli klient zdecyduje się na takie rozwiązanie, podczas wizyty reprezentantapożyczka dla bezrobotnych pożyczkodawcy ustala się także konkretne daty jego kolejnych odwiedzin. Po dopełnieniu wszystkich formalności, gotówka trafia do rąk pożyczkobiorcy.

Pożyczka w domu klienta - tu ją dostaniesz!

Aktualnie, pożyczki w domu klienta można znaleźć wyłącznie w firmach z ofertą na raty. Przykładem takich instytucji mogą być takie marki, jak powszechnie znany Provident.

Pożyczka w Provident

Provident posiada w swojej ofercie tzw. Pożyczkę Dopasowaną. Jest to opcja pożyczenia pieniędzy z możliwością spłaty w ratach tygodniowych bądź miesięcznych. Pieniądze dostarczane są do klienta przez przedstawiciela firmy, a następnie odbierane według ustalonego harmonogramu. Wybierając raty tygodniowe możemy pożyczyć maksymalnie 10 000 zł z możliwością spłaty od 30 do 90 tygodni. Wariant z ratą miesięczną pozwala natomiast zaciągnąć zobowiązanie rzędu 15 000 zł na okres od 3 do 24 miesięcy. Wniosek o pożyczkę dopasowaną złożymy online.

Weź pożyczkę w Provident

Pożyczka w domu klienta czyli kilka słów o wygodzie

Pożyczka z dostawą do domu to rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy z jakichś powodów wolą trzymać się z daleka od banków, ale także dla osób, które mają trudności z terminowym uiszczaniem płatności. W przypadku tego typu produktów to przedstawiciel firmy dopilnuje terminowości spłaty zadłużenia. Naszym zadaniem jest jedynie zgromadzenie odpowiedniej kwoty w gotówce i obecność w domu w ustalonym wcześniej terminie. Cała reszta działań związana z obsługą pożyczki nie musi być już naszym zmartwieniem, co niewątpliwie wpływa na wysoki komfort towarzyszący korzystaniu z takich produktów.(kg)

Zobacz ranking darmowych pożyczek

4.2 (84.71%) 17 głosów
Katarzyna Gaweł

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pamela Rosa

Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczki na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i pożyczek na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną teraz: pamelarosaflores11@gmail.com lub WhatsApp pod numerem +17193562405