małżeństwo szukające pożyczki

Pożyczki jak Provident. Podobne oferty

Wysoka kwota, wygoda rata, komfortowe warunki wnioskowania – czy tylko Provident ma taką ofertę? Przeszukaliśmy rynek pożyczek, aby znaleźć dla ciebie alternatywy!

Od ponad dwudziestu lat Provident udziela Polakom pożyczek. Aktualnie w jego ofercie znajdziesz internetową Pożyczkę Samoobsługową do 20 000 zł oraz Pożyczkę Dopasowaną, zapewniającą domową obsługę. Pieniądze możesz oddawać w ratach tygodniowych lub miesięcznych; dodatkowo sam wybierasz czy spłacasz pożyczkę przelewem, czy przez doradcę w domu. A jakie alternatywy ma dla nas rynek?

Pożyczki jak Provident. W jakich firmach je dostaniesz?

Przygotowaliśmy zestawienie firm, które oferują pożyczki jak Provident. Zobacz, w jakich firmach skorzystasz z konkurencyjnych usług w kategoriach pożyczka do domu, na wysoką kwotę, długoterminowa oraz ze spłatą w ratach tygodniowych.

Pożyczka do domu: Bocian Pożyczki

Zarówno brytyjski Provident, jak i polski pożyczkodawca Bocian Pożyczki proponują klientom zawarcie umowy pożyczkowej w domu klienta. Wygodna formuła dostarczenia gotówki jest możliwa dzięki mobilnym doradcom klienta. Aby skorzystać z oferty Bocian Pożyczki, należy zadzwonić lub wysłać SMS do pożyczkodawcy, następnie po rozmowie telefonicznej z konsultantem firmy umówić termin spotkania i podpisać umowę.

 • Pożyczka od 600 zł
 • Dostarczenie gotówki w czasie 24-48 godzin
 • Okres spłaty to nawet 52 tygodnie

Pożyczka na wysoką kwotę: Wonga

W Provident możesz pożyczyć do 20 000 zł. Taką samą ofertę przedstawia Wonga. O wysoką kwotę ubiegać może się zarówno nowy, jak i stały klient – wystarczy wypełnić wniosek przez Internet, podać niezbędne dane i poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Warto wiedzieć, że Wonga przestrzega Zasad Dobrych Praktyk Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, co oznacza, że starannie weryfikuje możliwość udzielenia pożyczki.

 • Pożyczka ratalna dla nowych klientów sięga 20 000 zł
 • Okres spłaty to nawet 60 rat
 • Do 30 dni oddajesz tyle, ile pożyczyłeś

Weź pożyczkę w Wonga

Pożyczka długoterminowa: Euroloan

Pożyczki jak Provident – czyli z długim okresem kredytowania, możesz szukać także w firmie Euroloan. Fińska firma przygotowała pożyczkę z limitem odnawialnym na maksymalnie 60 miesięcy, co znaczy, że o pieniądze ubiegasz się tylko raz. Kto może skorzystać z oferty? Każdy, kto ukończył 18 rok życia i pozytywnie przeszedł proces weryfikacji.

 • Pożyczka z limitem odnawialnym (wniosek składasz tylko raz)
 • Maksymalnie 60 miesięcy
 • Do 40 000 zł

Weź pożyczkę w Euroloan

Pożyczka ze spłatą tygodniową: Sir Lynx

Ostatnie kryterium, jakie przyjęliśmy, szukając pożyczek podobnych do Providenta, to możliwość spłaty tzw. tygodniówkami. Jeśli rozglądasz się za tego typu pożyczką, sprawdź ofertę Sir Lynx. Firma udziela pożyczek na okres od 4 do 96 tygodni. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł i może być spłacana w ratach tygodniowych. Co więcej, pożyczkę można spłacać przelewem na rachunek bankowy, gotówką w placówce lub przedstawicielowi w swoim domu lub firmie.

 • Pożyczka ze spłatą tygodniową
 • Od 4 do 96 tygodni
 • Do 10 000 zł

Jakie są wymagania?

Aby skorzystać z wyżej wymienionych propozycji, musisz spełniać wymagania pożyczkodawców. A jak one wyglądają?

 • Odpowiedni wiek: w zależności od pożyczkodawcy będzie to min. 18 lub 20 lat
 • Aktualny dowód osobisty oraz numer telefonu kontaktowego, a w przypadku produktów finansowych online także adres e-mail oraz osobisty rachunek bankowy
 • Uzyskanie pozytywnej oceny ryzyka kredytowego

Warto, abyś upewnił się przed złożeniem wniosku, czy dany pożyczkodawca nie stawia dodatkowych warunków.

Jak uzyskać pożyczkę?

Za każdym razem, gdy chcesz uzyskać pożyczkę w Bocian Pożyczki, Wonga lub Sir Lynx, musisz wypełnić i wysłać wniosek. Wyjątkiem jest Euroloan – u tego pożyczkodawcy bowiem składasz wniosek tylko raz, ponieważ po przejściu procedury, zostanie przyznany ci odnawialny limit pożyczkowy.

4.2 (84.44%) 9 głosów

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał

Firma Szybka Gotówka ma obecnie najlepszą i najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku pożyczek pozabankowych. Mogę tą firmę polecić z całego serca. Z jej chwilówek korzysta większość moich znajomy i ja osobiście.