kobieta szukająca pożyczki krótkoterminowej

Pożyczki krótkoterminowe. Gdzie ich szukać?

Są sytuacje, kiedy na gwałt potrzebujesz gotówki. Nie masz czasu na zbędne formalności, czy dzwonienie do rodziny. Wtedy sięgasz po pożyczki krótkoterminowe. Podpowiadamy, gdzie je znajdziesz.

Pożyczka krótkoterminowa to produkt finansowy, którego termin spłacalności jest stosunkowo krótki. Na rynku pozabankowym dostępne są takie oferty ze spłacalnością zaczynającą się od jednego dnia, a kończącą na 45 dniach.

Charakterystyczną cechą tych pożyczek jest łatwość w procesie wnioskowania. Zazwyczaj wymagane są tylko podstawowe informacje o kliencie i jego dochodzie. Aby otrzymać ofertę dopasowaną do swoich potrzeb, możesz złożyć wniosek przez telefon, Internet lub osobiście w biurze.

Pożyczki krótkoterminowe – jak wnioskować?

Jak już powiedzieliśmy, proces wnioskowania jest prosty. Za chwilęę dowiesz się, jakie są kolejne kroki przy składaniu wniosku oraz jakich dokumentów zazwyczaj wymagają pożyczkodawcy.

Pamiętaj jednak, że oferty różnią się między sobą, w związku z czym, również wymagania firm pożyczkowych są inne. Zobaczmy!

Krok 1: Dopasowanie oferty

Najczęściej firmy pożyczkowe na swoich stronach internetowych umożliwiają ci wybranie dogodnej dla siebie oferty. Niektóre z nich przygotowały w tym celu suwak, za pomocą którego wybierasz interesującą cię kwotę i czas spłaty, a niektóre rozwijaną listę. Za każdym razem sprawdzaj, czy wiesz, jakie są szacowane koszty twojej pożyczki. Pożyczkodawcy mają obowiązek cię o tym informować.

Krok 2: wypełnienie wniosku

To najważniejszy krok w całym procesie. Tu w formularzu wniosku podajesz dane wymagane przez pożyczkodawcę. Najczęściej klienci są pytani o:

 • podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko, datę urodzenia)
 • dane kontaktowe (adres zamieszkania/ zameldowania, numer telefonu komórkowego, adres e-mail)
 • dane do przelewu (numer osobistego rachunku bankowego)
 • informacje o dochodach (rodzaj umowy lub pobierane świadczenia socjalne, alimenty, inne niespłacone zobowiązania)

Na tej podstawie wniosek będzie oceniany.

Krok 3: weryfikacja klienta

Ten krok służy potwierdzeniu tożsamości klienta i jego konta bankowego. Aby zweryfikować te dwie rzeczy najprawdopodobniej zostaniesz poproszony o:

 • zrobienie tradycyjnego przelewu bankowego na 1 grosz lub 1 zł,
 • zalogowanie się na swoje konto bankowe przy użyciu takich systemów jak Kontomatik czy Instantor,
 • telefoniczne potwierdzenie swoich danych.

Krok 4: wypłata pieniędzy

Jeśli pożyczkodawca oceni pozytywnie twój wniosek, pora na wypłatę środków. Informację o decyzji dostaniesz SMS-em, mailem lub telefonicznie. W zależności od polityki danej firmy pożyczkowej, pieniądze:

 • zostaną przelane na twoje konto bankowe,
 • wypłaci ci je pracownik biura pożyczkowego,
 • będziesz mógł je odebrać w placówce poczty polskiej.

Jakie są wymagania stawiane przed pożyczkobiorcami? Zazwyczaj bardzo niewielkie. Poprawnie złożony wniosek oraz źródło dochodu często wystarczają do wydania pozytywnej decyzji i otrzymania pieniędzy. Pożyczki krótkoterminowe są niemal dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Jakie firmy oferują pożyczki krótkoterminowe?

Jeśli szukasz zestawienia informacji o tym, gdzie pożyczysz gotówkę na krótki okres, warto korzystać z porównywarek finansowych. To narzędzia, które ułatwiają odnajdywanie atrakcyjnych ofert. Na podstawie rankingu na stronie głównej naszego serwisu stworzyliśmy listę pięciu przykładowych firm, z których oferty możesz skorzystać w razie potrzeby. Prezentowany zakres oferty dotyczy pożyczek dla nowych klientów.

 1. Lendon.pl – od 100 zł do 3 000 zł na 5 do 45 dni
 2. Gotówka Non Stop - od 100 zł do 3 000 zł na 5 do 45 dni
 3. ExtraPortfel.pl - od 100 zł do 3 000 zł na 5 do 45 dni
 4. Minipożyczka - od 500 zł do 2 000 zł na 7 do 30 dni
 5. Pożyczka Plus - od 200 zł do 3 000 zł na 5 do 30 dni

Czy pożyczki krótkoterminowe są bezpieczne?

Zawsze warto sprawdzać czy firma, w której chcesz wziąć pożyczkę jest zaufana. Upewnij się czy dany pożyczkodawca podaje dane kontaktowe do siebie, czy udostępnia wzór umowy i formularz informacyjny oraz sprawdź opinie i oceny o wystawione przez dotychczasowych klientów tej marki.

Warto jednak pamiętać, że gdyby pożyczki krótkoterminowe nie były bezpieczne, nie byłyby też tak popularne.

5 (100%) 2 głosów
Katarzyna Gaweł

5
Dodaj komentarz

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zkl lop LOP LPO KKK

Jose Luis Luis, udzielamy pożyczek gotówkowych od 5000 € do 50000 €, a także finansujemy projekty od 50000 € do 300 000 € według rocznej stopy 2% dla każdej osoby lub firmy potrzebującej pożyczki. pieniądze na zaspokojenie niektórych z ich potrzeb.
Jeśli potrzebujesz pomocy, powiedz nam, ile potrzebujesz i żądany okres spłaty. Szybki kredyt i niekończący się stres związany z płatnościami.
  napisz do nas na joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)} lub
{WhatsApp: +13075431042}.

zkl lop LOP LPO KKK

Oferta pożyczki Jose Luis Tel: +13075431042 {joseluisloans@aol.com} (joseluisloans@gmail.com) Cześć panie i panowie, czy macie pilną potrzebę osobistego pożyczka lub pożyczka komercyjna lub pożyczka na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochód, czy potrzebujesz pożyczki na jakikolwiek cel? Jeśli tak, zrobiłbym to zalecamy skontaktowanie się z pożyczkami Jose Luis przez e-mail: joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)} lub {WhatsApp: +13075431042}. Pożyczki Jose luis przeznaczone na pomoc popraw swój długoterminowy sukces finansowy. Nasze niestandardowe programy to zaprojektowany, aby pomóc w rozwoju, ochronie i zachowaniu twojego bogactwa poprzez zapewnienie spersonalizowana obsługa i wiedza specjalistyczna. Powód, dla którego musisz się skontaktować Pożyczki Jose Luis; – Zastosuj w… Czytaj więcej »

jude muker

PILNA OFERTA KREDYTOWA O NISKIEJ STOPIE ZAINTERESOWANIA MAJĄ ZASTOSOWANIE TERAZ.
Jesteśmy prawnym pożyczkodawcą oferującym pożyczki osobom potrzebującym pożyczek. Udzielamy pożyczek na inwestycje biznesowe, podatki, długi,
* Pożyczki samochodowe
*Pożyczka biznesowa
*Pożyczka osobista
* Pożyczka na rozszerzenie działalności
rachunki itp. Z oprocentowaniem 3%. Skontaktuj się z nimi już dziś. occeaniclendersplc@outlook.com napisz do nich lub WhatsApp na ten numer: +18552127002

Marcin

Oferta pożyczek krótkoterminowych jest tak szeroka i różnorodna, że bardzo łatwo jest się w niej pogubić. Ja korzystam z tego typu usług od lat i wybrałem dla siebie jedną firmę, która oferuje najlepsze warunki – Szybka Gotówka. Polecam wszystkim.

Jocelin McNally

Good day, Are you seeking for legitimate private Money lender? We Offer corporate and Personal Financing at 5% Interest Rate for a duration of 1-30 Years. We also pay 1% commission to brokers, who introduces project owners for finance or other opportunities. Thanks. mostriplemcashloan@gmail.com