osiemnastolatek

Pożyczki online od 18 lat. Gdzie szukać wsparcia finansowego?

Masz 18 lat i szukasz pożyczki online? Na rynku znajdziesz wiele ofert. Sprawdź, którym warto zaufać oraz na jakich warunkach z nich skorzystasz!

Nie wszystkie firmy pożyczkowe chcą udzielać pożyczek młodym ludziom. Brak historii kredytowej utrudnia oszacowanie, czy 18-latka stać na pożyczkę. W takim przypadku może być potrzebne złożenie kilku wniosków w różnych firmach, ponieważ wtedy zwiększysz swoją szansę na otrzymanie pozytywnej decyzji. Gdzie warto zatem szukać wsparcia finansowego? Oto kilka firm, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Pożyczka online od 18 lat. Gdzie dostanę?

Sprawdziliśmy, w których firmach pożyczkowych możesz ubiegać się o gotówkę. W tym zestawieniu poznasz 3 takie firmy oraz ich ofertę!

  1. Szybka Gotówka

Pierwsza pożyczka dla klientów tego serwisu jest darmowa. Pożyczka online od 18 lat w ofercie Szybkiej Gotówki jest dostępna od 100 zł do 7 000 zł na okres do 65 dni. 8% wszystkich klientów tej marki stanowią osoby w wieku 18-24 lat.

Weź pożyczkę w Szybka Gotówka

  1. Wonga

Pierwsza pożyczka krótkoterminowa w Wonga to możliwość wzięcia do 1500 zł nawet na 60 dni. Minimum formalności i intuicyjny serwis pożyczkowy sprawiają, że wnioskowanie o gotówkę jest tutaj proste i przyjemne.

Weź pożyczkę w Wonga

  1. HaloPożyczka

HaloPożyczka oferuje kwoty od 2 000 zł do 5 000 zł na okres od 7 do 30 dni. Jeśli zdecydujesz się zaciągnąć swoje pierwsze zobowiązanie finansowe właśnie tu, nie poniesiesz kosztów pożyczki. Wniosek online złożysz w dogodnym dla siebie momencie dnia i nocy.

Weź pożyczkę w Halo Pożyczka

Pożyczka online od 18 lat. Jakie wymagania muszę spełniać?

Czego pożyczkodawcy oczekują od młodego klienta? Wymagania zazwyczaj nie są wygórowane. Firma musi mieć pewność, że może ci zaufać oraz – w przypadku pozytywnej decyzji – że pieniądze przeleje na właściwy rachunek bankowy.

Wymagane dokumenty

Składając wniosek przez Internet, będziesz proszony o podanie swoich danych osobowych oraz wskazanie dokumentów potwierdzających twoją tożsamość. Aby ubiegać się o pożyczkę, przygotuj:

  • aktualny dowód osobisty,
  • numer rachunku osobistego w banku,
  • numer telefonu komórkowego oraz
  • adres e-mail.

Zazwyczaj pożyczka online od 18 lat nie wymaga podawania większej ilości informacji.

Wymagane źródło dochodu

Każdy pożyczkodawca bada i ocenia twoją zdolność kredytową, czyli sprawdza, czy stać cię na wzięcie pożyczki i czy będziesz mieć jak oddać pieniądze. Z tego tytułu we wniosku pożyczkowym należy podać źródło twoich dochodów, nawet jeśli nie są one stałe.

Wymagane konto użytkownika

Aby pożyczkodawca mógł cię informować o zmianach statusu twojego wniosku, przesłać ci najważniejsze dokumenty oraz określić harmonogram spłaty pożyczki, niezbędne jest założenie konta użytkownika w serwisie pożyczkodawcy. Zarejestrujesz je podczas składania wniosku.

Jak wnioskować o pożyczkę online od 18 lat?

Jeśli po raz pierwszy chcesz pożyczyć gotówkę przez Internet, powinieneś wiedzieć, jak wygląda proces udzielania chwilówki. Zapoznaj się z nim teraz.

Krok 1: złożenie wniosku

Krok 2: weryfikacja danych zawartych we wniosku

Krok 3: ocena zdolności kredytowej pożyczkobiorcy

Krok 4: poinformowanie pożyczkobiorcy o decyzji; zawarcie umowy drogą elektroniczną

Krok 5: jeśli decyzja jest pozytywna – przelew pożyczki na konto bankowe

Jak widzisz, pożyczki online od 18 lat są na wyciągnięcie ręki. Pamiętaj jednak, by rozsądnie sięgać po tego typu produkty finansowe oraz zawsze spłacać na czas swoje zobowiązania. Pożyczkodawcy, którzy wezmą pod uwagę twój wniosek to między innymi SzybkaGotówka, HaloPożyczka czy Wonga.

Pożyczki online od 18 lat. Gdzie szukać wsparcia finansowego?
5 (100%) 1 głosów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o