Szybka pożyczka z dostawą do drzwi, czyli gdzie dostaniesz pieniądze do ręki?

Szybkie pożyczki przez internet zazwyczaj wymagają posiadania konta bankowego. Z wielu względów pożyczkobiorcy wolą jednak otrzymywać gotówkę do ręki. Na szczęście pożyczki online i obsługę domową da się już pogodzić. Zobacz, gdzie znajdziesz najlepszą taką ofertę!

Choć rachunki rozliczeniowe to duże udogodnienie dla naszych finansów, nie zawsze jednak przelew pożyczki na takie konto będzie dobrym rozwiązaniem. Często osoby potrzebujące dodatkowej gotówki mają problemy z komornikiem, który trzyma rękę na ich koncie i może zablokować pojawiające się tam środki. Niekiedy bywa i tak, że rachunek bankowy dzielimy wspólnie z życiowym partnerem. A takie konta w ogóle nie wchodzą w grę podczas przelewu pożyczki. Firmy pozabankowe akceptują bowiem wyłącznie rachunki, których osoba składająca wniosek jest jedynym właścicielem.

Oczywiście powodów do ominięcia konta bankowego w procesie wypłaty pożyczki może być dużo więcej! Jeśli więc jesteś pożyczkobiorcą, u którego przelew gotówki na konto nie wchodzi w grę, oferta dwóch opisanych niżej firm, powinna być tym, czego w tej chwili potrzebujesz!

Znany wszystkim Provident

Provident to marka, która chyba każdemu kojarzy się z obsługą domową. Aby wzięcie pożyczki było jednak jeszcze wygodniejsze niż do tej pory, firma ta umożliwiła klientom złożenie wniosku online. Wchodząc na stronę Providenta wybierasz więc “Pożyczkę Dopasowaną”, zaznaczasz interesujący cię wariant spłaty (płatność w ratach tygodniowych bądź miesięcznych) i wskazujesz opcję z dostawą gotówki do domu.

Teraz pozostaje ci tylko czekać na wizytę przedstawiciela Providenta, który dostarczy ci gotówkę oraz dopełni wszelkich niezbędnych formalności.

weź pożyczkę w Provident

Kredyt OK na trzy sposoby

Drugą firmą umożliwiającą wypłatę pożyczki w inny sposób niż przelew na konto jest Kredyt OK. W tym przypadku możesz pieniądze odebrać osobiście w placówce firmy, w Banku Pocztowym lub w oddziale Poczty Polskiej. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz dostępny na stronie internetowej pożyczkodawcy, a przedstawiciel firmy skontaktuje się z tobą w celu przedstawienia propozycji pożyczki oraz ustalenia pozostałych szczegółów.

W chwili obecnej kredyt OK posiada placówki na terenie całego kraju, dlatego klienci nie powinni obawiać się problemów z wypłatą gotówki. Co więcej, po pożyczkę w tej firmie można także wnioskować przez telefon lub osobiście. Opcja internetowa jest jednak dużo wygodniejsza i szybsza.

weź pożyczkę w Kredyt OK

Pożyczanie prostsze niż myślisz!

Wybierając opcje z osobistym odbiorem gotówki zwróć uwagę na sposób zwrotu pożyczki określony w umowie. Zwykle będzie to wizyta pracownika w twoim domu. Pamiętaj więc, aby ustalić dogodny dla ciebie termin odbioru pieniędzy. Jeżeli przedstawiciel firmy nie zastanie cię w domu, pożyczkodawca może naliczyć ci odsetki za dodatkowy dzień korzystania z pożyczki. Lepiej więc unikać zbędnych kosztów i już w momencie podpisywania umowy ustalić terminy dogodne dla obu stron.

Twoja ocena
Katarzyna Gaweł

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o