logo via sms pozyczka

VIA SMS – 1500 zł. dla nowych klientów

 

Firma należy do VIA SMS Group – łotewskiej grupy finansowej założonej w 2009 roku. Grupa działa w siedmiu europejskich krajach i prężnie rozwija się w sektorze krótkoterminowych pożyczek. Od 2011 roku bierze udział w programie „Rzetelna firma”, udostępniając na życzenie klientów najważniejsze informacje świadczące o wiarygodności firmy. W roku 2012 otrzymała nagrodę „Symbol 2012” w kategorii przyjazna pożyczka.

Jak wziąć pożyczkę via-sms?

Aby ubiegać się o pożyczkę w VIA SMS, klient musi wybrać odpowiednią kwotę oraz termin spłaty na kalkulatorze dostępnym serwisie internetowym. Następnie należy uzupełnić formularz rejestracyjny i dokonać opłaty (1 grosz) weryfikującej dane osobowe i numer rachunku bankowego. W tytule przelewu koniecznie należy wpisać: "Potwierdzam upoważnienie VIASMS PL do zapytań w bazach informacji gospodarczych, ID [Twój numer Klienta] ".

Klienci, którzy kolejny raz ubiegają się o pożyczkę, mogą złożyć dyspozycję poprzez swój profil lub wysłać wiadomość SMS z podaniem interesującej ich kwoty.

Firma nie akceptuje przelewów wykonanych za pośrednictwem firm oferujących możliwość błyskawicznych przelewów międzybankowych. Przelew powinien wyjść osobistego rachunku klienta.

O otrzymaniu wniosku pożyczkowego, firma informuje klienta za pośrednictwem wiadomośc SMS i e-mail. Następnie klient w ten sam sposób otrzymuje decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki.

Pierwsza pożyczka w VIA SMS

Każdy klient zgłaszający się do firmy po raz pierwszy może wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki 1500 zł. Jest to pożyczka darmowa, czyli nie obciążona żadnymi dodatkowymi kosztami. Klient, który w uzgodnionym terminie odda pożyczoną sumę pieniędzy, nie będzie więc musiał płacić odsetek ani prowizji dla pożyczkodawcy (zobacz więcej pożyczek bez prowizji) . Chwilówkę należy spłacić w terminie od 7 do 30 dni.

Kolejna pożyczka w VIA SMS

Każda następna pożyczka w firmie jest odpowiednio płatna. Klienci mogą pożyczać jednak większe sumy pieniędzy, a maksymalna kwota to 4000 zł. Najmniej można pożyczyć 100 zł. Termin spłaty zobowiązania wynosi, tak samo jak w przypadku pierwszej pożyczki, od 7 do 30 dni. Przykładowe koszty pożyczki na 30 dni:

- pożyczka 2000 zł. - całkowity koszt 2483 zł.

- pożyczka 3000 zł. - całkowity koszt 3716 zł.

- pożyczka 4000 zł. - całkowity koszt 4943 zł.

Stali klienci mają możliwość zapraszania swoim znajomych do korzystania z usług firmy VIA SMS. Jeśli uda im się przekonać któregoś z nich do wzięcia pożyczki, pożyczkodawca nagradza klienta dodatkową kwotą 50 zł. Jednorazowo można zaprosić maksymalnie 10 osób.

Kto może ubiegać się o pożyczkę via-sms?

Aby wziąć pożyczkę w VIA SMS należy spełnić poniższe warunki:

- mieć od 20 do 65 lat,

- posiadać dowód osobisty,

- posiadać osobiste konto w banku,

- mieć stałe dochody,

- posiadać aktywny numer telefonu komórkowego,

- posiadać pozytywną historię spłaty pożyczek w VIA SMS.

Dodatkowo firma sprawdza swoich klientów w bazach takich jak BIG ERIF, BIG Infomonitor i KRD.  W niektórych przypadkach pożyczkodawca może poprosić klienta o przesłanie wyciągów z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Przedłużenie spłaty pożyczki via-sms

Klienci, którzy nie mają możliwości spłaty pożyczki w ustalonym terminie, powinni skontaktować się z VIA SMS w celu ustalenia terminu i sposobu spłaty pożyczki. W przypadku braku spłaty firma może podjąć działania w celu odzyskania zadłużenia takie jak:

- naliczanie oprocentowania od zadłużenia przeterminowanego,

- przekazanie sprawy na postępowanie przedsądowe,

- przekazanie sprawy na postępowanie sądowe – nakaz zapłaty,

- egzekucja komornicza.

Zobacz Ranking Najlepszych Chwilówek

Dane kontaktowe:

Telefon: 22-291-53-55

E-mail: info@viasms.pl

Godziny pracy:

Pon.-Pt.: 8.00-22.00

Sob.: 8.00-18.00

Nd.: 8.00-18600

VIA SMS – 1500 zł. dla nowych klientów
4.2 (84%) 10 głosów
Katarzyna Gaweł

7
Dodaj komentarz

7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
milky_ania

Brałam i polecam. W miarę szybko i rozsądnie z pożyczką u nich. Napewno wróce do nich!

kamiiś09

UWAGA na tę firmę, nie ma przedłużeń, kiedy powinie Ci się noga. Nawet nie chcą pomóc, kiedy jest problem z spłatą. Szczerze odradzam tę firmę!!!

grabosia

Bardzo fajnie, że wniosek można złożyć online, bo nie traci się czasu na bieganie po bankach i czekanie nie wiadomo jak długo na decyzję o kredycie, ja w sumie czekałam 30 minut, więc dosć szybko załatwiłam formalności, więc jak komuś zależy na czasie to warto jednak zapytać włąśnie tu.

zanii_w93

Pierwsza pozyczka jest za darmo, a kolejne w bardzo dobrych cenach. Super sprawa. Nie trzeba czekac na promocje albo pozniej sie denerwowac ze wzielo sie pozyczke na dwa dni przed rozpoczeciem promocji. Polecam

Kamila

Obsługa klienta to tragedia. Nie odbierają telefonu, nie odpisują na emaile i wcale nie ma z nimi kontaktu! Niech komuś pojawi się jakiś problem i będzie miał nieciekawie bo zostanie głęboko w poważaniu. Ja dla Via sms daję mniej niż 0. Nic nie zmieni mojego zdania na ten moment!

brew7

Nie dość że na infolinii rozmawiałam z jakimś obcokrajowcem, który nic nie rozumiał to w ostateczności nie dali pożyczki a sami zmniejszyła proponowana kwota. Nie podoba mi się to!!!

Patka

Otrzymałam bez żadnych problemów, prawda długo czekałam na weryfikację konta bankowego, bo jak się okazało pomyliła się podczas wpisania danych. Polecam!