logo via sms pozyczka

VIA SMS – 1500 zł. dla nowych klientów

 

Firma należy do VIA SMS Group – łotewskiej grupy finansowej założonej w 2009 roku. Grupa działa w siedmiu europejskich krajach i prężnie rozwija się w sektorze krótkoterminowych pożyczek. Od 2011 roku bierze udział w programie „Rzetelna firma”, udostępniając na życzenie klientów najważniejsze informacje świadczące o wiarygodności firmy. W roku 2012 otrzymała nagrodę „Symbol 2012” w kategorii przyjazna pożyczka.

Jak wziąć pożyczkę via-sms?

Aby ubiegać się o pożyczkę w VIA SMS, klient musi wybrać odpowiednią kwotę oraz termin spłaty na kalkulatorze dostępnym serwisie internetowym. Następnie należy uzupełnić formularz rejestracyjny i dokonać opłaty (1 grosz) weryfikującej dane osobowe i numer rachunku bankowego. W tytule przelewu koniecznie należy wpisać: "Potwierdzam upoważnienie VIASMS PL do zapytań w bazach informacji gospodarczych, ID [Twój numer Klienta] ".

Klienci, którzy kolejny raz ubiegają się o pożyczkę, mogą złożyć dyspozycję poprzez swój profil lub wysłać wiadomość SMS z podaniem interesującej ich kwoty.

Firma nie akceptuje przelewów wykonanych za pośrednictwem firm oferujących możliwość błyskawicznych przelewów międzybankowych. Przelew powinien wyjść osobistego rachunku klienta.

O otrzymaniu wniosku pożyczkowego, firma informuje klienta za pośrednictwem wiadomośc SMS i e-mail. Następnie klient w ten sam sposób otrzymuje decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki.

Pierwsza pożyczka w VIA SMS

Każdy klient zgłaszający się do firmy po raz pierwszy może wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki 1500 zł. Jest to pożyczka darmowa, czyli nie obciążona żadnymi dodatkowymi kosztami. Klient, który w uzgodnionym terminie odda pożyczoną sumę pieniędzy, nie będzie więc musiał płacić odsetek ani prowizji dla pożyczkodawcy (zobacz więcej pożyczek bez prowizji) . Chwilówkę należy spłacić w terminie od 7 do 30 dni.

Kolejna pożyczka w VIA SMS

Każda następna pożyczka w firmie jest odpowiednio płatna. Klienci mogą pożyczać jednak większe sumy pieniędzy, a maksymalna kwota to 4000 zł. Najmniej można pożyczyć 100 zł. Termin spłaty zobowiązania wynosi, tak samo jak w przypadku pierwszej pożyczki, od 7 do 30 dni. Przykładowe koszty pożyczki na 30 dni:

- pożyczka 2000 zł. - całkowity koszt 2483 zł.

- pożyczka 3000 zł. - całkowity koszt 3716 zł.

- pożyczka 4000 zł. - całkowity koszt 4943 zł.

Stali klienci mają możliwość zapraszania swoim znajomych do korzystania z usług firmy VIA SMS. Jeśli uda im się przekonać któregoś z nich do wzięcia pożyczki, pożyczkodawca nagradza klienta dodatkową kwotą 50 zł. Jednorazowo można zaprosić maksymalnie 10 osób.

Kto może ubiegać się o pożyczkę via-sms?

Aby wziąć pożyczkę w VIA SMS należy spełnić poniższe warunki:

- mieć od 20 do 65 lat,

- posiadać dowód osobisty,

- posiadać osobiste konto w banku,

- mieć stałe dochody,

- posiadać aktywny numer telefonu komórkowego,

- posiadać pozytywną historię spłaty pożyczek w VIA SMS.

Dodatkowo firma sprawdza swoich klientów w bazach takich jak BIG ERIF, BIG Infomonitor i KRD.  W niektórych przypadkach pożyczkodawca może poprosić klienta o przesłanie wyciągów z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Przedłużenie spłaty pożyczki via-sms

Klienci, którzy nie mają możliwości spłaty pożyczki w ustalonym terminie, powinni skontaktować się z VIA SMS w celu ustalenia terminu i sposobu spłaty pożyczki. W przypadku braku spłaty firma może podjąć działania w celu odzyskania zadłużenia takie jak:

- naliczanie oprocentowania od zadłużenia przeterminowanego,

- przekazanie sprawy na postępowanie przedsądowe,

- przekazanie sprawy na postępowanie sądowe – nakaz zapłaty,

- egzekucja komornicza.

Zobacz Ranking Najlepszych Chwilówek

Dane kontaktowe:

Telefon: 22-291-53-55

E-mail: info@viasms.pl

Godziny pracy:

Pon.-Pt.: 8.00-22.00

Sob.: 8.00-18.00

Nd.: 8.00-18600

VIA SMS – 1500 zł. dla nowych klientów
4.2 (84%) 10 głosów
Katarzyna Gaweł