logo visset

Visset – czy warto pożyczać w tej firmie?

Zastanawiasz się nad pożyczką w Visset? Oferta od 300 zł do 4 000 zł przygotowana dla klientów indywidualnych wygląda ciekawie. Zanim pożyczysz, sprawdź, co powinieneś wiedzieć o tej firmie!

ASETIA sp. z o.o. S.K.A., czyli właściciel marki Visset działa na rynku od 2012 roku. Pożyczek udziela z własnego kapitału i należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Za pomocą serwisu Visset.pl o pożyczkę mogą starać się zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Visset - co musisz wiedzieć o tych pożyczkach?

Portal internetowy został przygotowany tak, abyś szybko wybrał ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Na stronie głównej znajdziesz dwie zakładki: PROWADZĘ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ oraz JESTEM KLIENTEM INDYWIDUALNYM. Jeśli więc posiadasz własną firmę, powinieneś wybrać pierwszą z opcji. W każdym innym przypadku kliknij w ofertę dla klientów indywidualnych.

Proces udzielania pożyczki w Visset jest prosty i szybki. Na stronie internetowej należy wybrać odpowiednie parametry pożyczki, następnie zalogować się na swoje konto i dokonać weryfikacji.

Jakie Visset stawia wymagania?

Klient indywidualny musi:

  • wykazywać źródło dochodu,
  • mieć pomiędzy 20 a 75 lat,
  • posługiwać się dowodem osobistym,
  • mieć rachunek w banku, dostęp do adresu e-mail i telefonu komórkowego.

Podmiot gospodarczy z kolei musi natomiast prowadzić działalność minimum 6 miesięcy.

Jakie kwoty i na jaki okres są dostępne dla klientów tej marki? Przedstawiliśmy pełen zakres informacji w tabeli poniżej.

koszty pożyczki w Visset

Limity pożyczek

Jeśli chcesz pożyczać w Visset, musisz liczyć się z pewnymi ograniczeniami w dostępnych kwotach. Firma podwyższa limity gotówkowe lojalnym klientom.

limity pożyczki w Visset

Ile zapłacisz za pożyczkę w Visset?

Jeśli pożyczasz po raz pierwszy, za pożyczkę nie zapłacisz nic – zarówno jako klient indywidualny, jak i przedsiębiorca. Koszty pożyczek zmieniają się natomiast, gdy pożyczasz na standardowych warunkach. Sprawdźmy!

dodatkowe opłaty w visset

Plusy i minusy pożyczania w Visset

Szukając opinii o Visset, trafiamy głównie na te pozytywne. Warto jednak dokładnie przyjrzeć się plusom i minusom usług oferowanych przez tego pożyczkodawcę.

Klienci korzystający z usług Visset, z pewnością zauważą te zalety:

+ wysokie kwoty chwilówek

+ nowoczesna, dość intuicyjna witryna internetowa

+ możliwość przedłużenia spłaty

+ pierwsza pożyczka darmowa

+ kody rabatowe i promocje dostępne dla klientów

+ kontakt z firmą możliwy przez 7 dni w tygodniu

Minusy pożyczania w Visset to:

- limity gotówkowe zwiększane stopniowo dla klientów indywidualnych

- wymagane poręczenie

- brak Tabeli Opłat dostępnej na stronie pożyczkodawcy

Czy warto pożyczać w tej firmie?

Visset wydaje się firmą dbającą o klienta i godną zaufania. Jasne zasady, dbałość o detale i korzystne warunki udzielania pożyczek przemawiają na korzyść tego pożyczkodawcy. Zalet jest definitywnie więcej niż wad!(nf)

5 (100%) 1 głosów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o